«На кону - наша країна»: Трамп записав звернення до американців

Дональд Трамп: Ми боремося за те, щоб осушити вашингтонське болото  — «На кону — наша країна»: Трамп записав звернення до американців
Дональд Трамп: Ми боремося за те, щоб осушити вашингтонське болото
Президент США вважає, що «те, що зараз відбувається – це найбільше шахрайство в історії американської політики» Об этом сообщает novosti-n.in.ua со ссылкой на СМИ.


На тлі публічних слухань у Конгресі США щодо розслідування в рамках імпічменту, президент США звернувся до американців.


Хоча Трамп не згадав слухання безпосередньо, його заява співпала в часі зі слуханнями, на яких свідки вказали на тиск адміністрації Трампа на Україну, а республіканці наголошують на доцільності та доречності розслідувань на яких власне і наполягала адміністрація Трампа.


«Те, що зараз відбувається – це найбільше шахрайство в історії американської політики. Демократи хочуть забрати вашу зброю, ваше медичне страхування, нівелювати ваші голоси на виборах, забрати вашу свободу, суддів, яких ви підтримуєте, вони хочуть забрати все», — відзначив Трамп у відеозверненні у Twitter.
"They’re trying to stop me, because I’m fighting for you. And I’ll never let that happen." — President @realDonaldTrump pic.twitter.com/ch0N1SWShe

— The White House (@WhiteHouse) 13 листопада 2019 р.
«Ми не можемо допустити цього ніколи. Ми боремося за те, щоб осушити вашингтонське болото (Трамп обіцяв подолати корупцію у Вашингтоні у ході виборчої кампанії 2016-го року, порівнюючи її із болотом - ред), і саме це я зараз і роблю. Тепер ви бачите, чому це нам необхідно це зробити», — заявив Трамп.


«Як ніколи раніше, на кону — наша країна. Все дуже просто: вони намагаються зупинити мене, бо я борюсь за вас, і я ніколи цього не допущу», — заявив президент США.


Нагадаємо, у середу під час слухань у Палаті представників США тимчасовий повірений у справах США в Україні посол Вільям Тейлор пояснив, чому безглуздо зупиняти допомогу Україні.


Також Тейлор заявив, що Трампа більше хвилювало розслідування проти Байденів в Україні, ніж питання підтримки Києва.


Як повідомляв Главком, 13 листопада в Палаті представників почалися перші публічні слухання в контексті розслідування з імпічменту президента США.


Також у Конгресі США оприлюднили список наступних слухань щодо імпічменту Трампа.


До слова, Дональд Трамп заявив, що він «занадто зайнятий», щоб стежити за першими публічними слуханнями в Конгресі США щодо його імпічменту.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/observe/na-konu-nasha-krajina-tramp-zapisav-zvernennya-do-amerikanciv-639795.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя