Стартував Lviv Eco Forum


Сьогодні, 12 вересня, на ʺАрені Львівʺ розпочався вже V LVIV ECO FORUM. Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі ЛМР.

На цьогорічному Форумі українські та закордонні експерти — а це близько 50 спікерів з 20 країн світу, говоритимуть про збереження водних ресурсів, поводження з відходами й перетворення їх на енергію, а також кліматичні зміни. Об этом сообщает wallnews.in.ua со ссылкой на СМИ.

ʺЗ великою приємністю вітаю усіх на нашому Форумі. Це найавторитетніша екологічна подія в Україні. Ми, як одні з організаторів, докладемо усіх зусиль, щоб робота була продуктивною і цікавою. Вітаю і до праціʺ, — звернувся до присутніх Дмитро Ванькович, директор ЛМКП ʺЛьвівводоканалʺ.

Від імені міського голови Львова учасників Форуму привітав Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку.

ʺЯ не знаю, чи ви помітили різницю між минулорічним Форумом і цьогорічним. Теми, про які ми говоритимемо, є більш ширшими, глобальними і важливими. З цього понеділка ми обговорюємо широкі питання поводження з відходами, кліматичні зміни, тобто Форум стає ще ширшим і виходить за межі ʺАрени Львівʺ.

Вітаю усіх від імені міського голови. Бажаю насолодитися львівською кавою. Гарного дня і ефективних конференційʺ, — наголосив Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку.

Також привітав учасників Форуму Дмитро Новицький, президент Асоціації ʺУкрводоканалекологіяʺ.

ʺДякую за хорошу організацію. Ми зустрічаємо тут гостей з 20 країн світу, з 50 міст України, тут присутні представники 44 водоканалів. Ми будемо радо обмінюватися досвідом, адже цей Форум — це майданчик обміну досвідом і інформацією та вдосконалення правової бази.

Львів дійсно найекологічніше місто України. Вітаю учасників. Дякую за спільну участь. Бажаю плідної роботиʺ, — відзначив Дмитро Новицький.

LVIV ECO FORUM 2019 (#LEF2019) на ʺАрені Львівʺ об’єднав понад 1000 учасників та 50 фахових спікерів.

У перший день роботи #LEF2019 відбудеться дискусія ʺСтратегія водної політики України-2019ʺ. На учасників чекає презентація стратегії, обговорення сценарію розвитку галузі з огляду на виклики для інфраструктури водопостачання та водовідведення — погляд на 30 років вперед. У рамках проекту буде розглянуто досвід Європейського Союзу, зокрема приклади реалізації успішних стратегій.

Також сьогодні буде проходити дискусія на тему ʺВпровадження державної політики якості питної водиʺ. Учасники зможуть ознайомитись з національними цільовими показниками та індикаторами відповідно до Протоколу про воду та здоров’я в Україні та заходи їх досягнення. Буде представлено міжнародні політичні рамки та інструменти управління в галузі якості води та менеджменту водних ресурсів.

Водночас на паралельному майданчику обговорюватимуть національну стратегію поводження з відходами в Україні, регіональні плани дій поводження з відходами, управління органічними відходами, роздільний збір та переробка сировини, тему розширеної відповідальності виробників.

Завтра, у другий день роботи #LEF2019, учасники дискутуватимуть про проблеми промислового забруднення водних об’єктів країни. Будуть обговорювати правила приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення. На цей день заплановано розглянути питання сучасних технологій очищення за допомогою локальних очисних споруд, біологічної та хімічної очистки, системи повторного водопостачання.

Також на 4 поверсі ʺАрени Львівʺ буде проходити сесія ʺКліматична політикаʺ на тему ʺСпека і повінь. Адаптація міст до зміни кліматуʺ.

До цієми теми долучаться:

  • членкиня Міжурядової групи експертів зі змін клімату (IPCC) Світлана Краковська,

  • виконавча директорка 350.org в регіоні СЄКЦА Світлана Романко,

  • голова Української кліматичної мережі Ілля Єременко,

  • Департамент зміни клімату Національного Фонду охорони довкілля Польщі Анна Чижевська,

  • національна експертка проекту ЄС ʺУгода мерів — Східʺ в Україні (за згодою) Оксана Кисіль та ін.

Паралельно 13 вересня на додаткових майданчиках відбуватиметься дискусія ʺОптимальні способи дезінфекції питної води. Європейський досвід, українська перспективаʺ.

Форум організований Львівською міською радою за сприяння Асоціації водних компаній України ʺУкрводоканалекологіяʺ та за участю Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерства екології та природних ресурсів України..

Нагадаємо, вже цієї осені непридатні пестициди можна буде вивозити для утилізації


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/startuvav_lviv_eco_forum_325861.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя