Міліцейський «Титан» за 2 мільйони застрахував у міліцейській фірмі збитки від крадіжок - Статьи - Стоп Откат - Взятки, откаты, рейдерство в Украине


Міліцейський «Титан» за 2 мільйони застрахував у міліцейській фірмі збитки від крадіжок

Спеціальний полк міліції охорони «Титан» УДСО при ГУ МВС України в місті Києві 8 січня за результатами тендеру уклав угоду з ПрАТ «Українська охоронна-страхова компанія» на добровільне страхування фінансового ризику. Вартість угоди склала 1,80 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».
«Титан» застрахував усі укладені ним договори охорони, які діятимуть у 2014 році.

Страхова компанія має відшкодовувати збитки «Титану», нанесені йому в ході виконання договорів охорони через неправомірні дії третіх осіб (крадіжка, грабіж, розбій, бандитизм, хуліганство, скоєні на об’єкті охорони, або по відношенню до об’єкта охорони).

Дані випадки визнаються страховими, якщо вони наступили внаслідок невиконання чи неналежного виконання «Титаном» зобов’язань за договорами охорони.
Страхова сума (загальний ліміт відповідальності страховика) встановлена в обсязі 225 млн грн.

У опублікованих у конкурсній документації реквізитах «Титану» вказано, що цей підрозділ міліції тримає рахунок у «Всеукраїнському банку розвитку» Олександра Януковича.

Власником ПрАТ «Українська охоронна-страхова компанія» є Управління Державної служби охорони при ГУМВС України в місті Києві.

Наші грошіИсточник: “http://stopotkat.net/news/view/34079”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя